We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Coldrex Muco Grip to produkt leczniczy w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego stosowanego doraźne w leczeniu objawów grypy i przeziębienia.
Skład Substancjami czynnymi leku są paracetamol (Paracetamolum), gwajafenezyna (Guaifenesinum) i fenylefryny chlorowodorek (Phenylephrini hydrochloridum) Jedna saszetka zawiera 500 mg paracetamolu 200 mg gwajafenazyny + 10 mg fenylefryny Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, kwas winowy , sodu cyklaminian (E 952), sodu cytrynian, acesulfam potasowy (E 950), aspartam (E 951), aromat mentolu (proszek), aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E 104)
Dawkowanie Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Dorośli, pacjenci w podeszłym wieku i dzieci powyżej 12 roku życia: Doustnie 1 saszetka co 4 godziny. Wsypać zawartość 1 saszetki do kubka, zalać 250 ml gorącej wody. Mieszać do rozpuszczenia i wypić roztwór w ciągu 1½ godziny. Nie stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu doby. Jeśli po upływie 5 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.
Działanie Lek Coldrex Muco Grip działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, rozrzedza wydzielinę oskrzeli, zmniejsza obrzęk nosa i ułatwia jego udrożnienie.
Wskazania Lek Coldrex Muco Grip przeznaczony jest do krótkotrwałego, doraźnego łagodzenia objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie, takich jak ból, ból głowy, nieżyt nosa, ból gardła, dreszcze i gorączka oraz ułatwianie odkrztuszania przy kaszlu produktywnym.
Coldrex Muco Grip is a medicinal product in the form of a powder for oral solution for reliever use in advanced flu and colds.
Composition The drug-free substances are paracetamol (Paracetamolum), guaifenesin (Guaifenesinum) and phenylephrine hydrochloride (Phenylephrini hydrochloridum). One sachet contains 500 mg of paracetamol 200 mg guaifena + 10 mg of phenylephrine hydrochloride (Phenylephrini hydrochloride). 952), sodium citrate, potassium acesulfame (E 950), aspartame (E 951), menthol flavor (powder), lemon flavor, lemon juice flavor, quinoline yellow (E 104)
Dosage This medicine should be agreed as in the package leaflet or as directed by your doctor or pharmacist. Consult a doctor or pharmacist in the event of work.
Adults, young elderly and children over 12 years of age: Orally 1 sachet every 4 hours. Pour the content of 1 sachet into a cup, pour 250 ml of hot water. Stir until dissolved and drink over 1½ hour. Do not use more than 4 sachets a day. If after 5 days the correct position has not been achieved or the patient feels worse, see a doctor.
Action Coldrex Muco Grip has an analgesic and antipyretic effect, dilutes bronchial secretions, relieves the nose and facilitates its clearing.
Indications Coldrex Muco Grip is intended for short-term, temporary relief of accompanying colds and flu, such as pain, headache, rhinitis, sore throat, chills and fever, and facilitates expectoration in productive cough.
Value | 10000IU |
---|